قلم من

کابینت آشپزخانه ام دی اف MDF و های گلاس

۲۸ خرداد ۱۳۹۶

بنیامین دکور تولید کننده :

انواع کابینت آشپزخانه ام دی اف ( MDF ) و کابینت های گلاس و کابینت چوبی ، دکوراسیون داخلی ساختمان (معماری داخلی) – پارکت (لمینت) – سرویس خواب – سرویس خواب کودک – تخت خواب تاشو – دیوار کوبی ام دی اف MDF – کمد و قفسه – پارتیشن بندی داخلی و سایر فرآورده های ام دی اف MDF

نحوه سفارش و خرید کابینت آشپزخانه : ساخت پایانی محصولات کابینت اعم از کابینت چوبی و کابینت MDF در منطقهک صنعتی خاوران می باانجام گرفت و پس از ساخت بدنه و درب ها آن را به محل مورد نظر منتقل انجامه و در محل اقدام به نصب کابینت آشپزخانه می نمایند.

لیست قیمت کابینت آشپزخانه گالری نمونه کارها

تلفن سفارش کابینت :

۰۹۱۲۵۰۴۹۵۴۸ انصاری

۰۲۱-۳۳۵۴۸۴۶۹

۰۲۱-۳۳۲۸۵۳۳۴

کابینت آشپزخانه چیست ؟

کابینت به کمد یا قفسه ای از جنس چوب یا MDF یا نئوپان یا فلز یا PVC گفته می شود که در آشپزخانه نصب می گردد، کابینت آشپزخانه برای نگهداری ظروف، وسایل آشپزخانه و مواد غذایی که نیاز به نگهداری در یخچال ندارند همچون غلات، برنج، روغن و غیره بکار گرفته می شود.

تاریخچه اســـــتفاده از کابینت آشپزخانه

کابینتی که امروزه بکار گرفته می شود از حدود یک قرن پیش ساخته انجام گرفته اســـــت، در ابتدا کابینت آشپزخانه به صورت یک کابینت تنها، در وسط آشپزخانه قرار میگرفت، و از آن برای آماده سازی مواد غذایی قبل از پخت و پز اســـــتفاده می انجام گرفت.

مزایای کابینت آشپزخانه MDF

مزیت اصلی MDF  قابلیت تمیز شوندگی بالای آن می باانجام گرفت که درMDF  هایگلاس این مورد مشهود تر می باانجام گرفت، مزیت بعدی کابینتMDF  هزینه پایین تر آن نسبت به کابینت های چوبی می باانجام گرفت، تنوع روکشMDF  و هایگلاس زیاد زیاد بوده و میتوانید طرح های مختلفی را در سمپل های رنگ آن مشاهده نمایید.

یراق کابینت چیست

به پایان لوازم فلزی و یا پلاســـــتیکی که در ساخت کابینت بکار گرفته می شوند اعم از لولا گازور، دستگیره، ریل کشو، پروفیل های دستگیره، پایه (پایه فلزی یا پلاســـــتیکی) و غیره یراق کابینت گفته می شود.

کابینت معقول من

  1. ابتدا به بودجه خود توجه نمایید چه مقدار می خواهید هزینه نمایید ؟
  2. انتخاب شما چیست؟ کابینت MDF یا هایگلاس (براق) یا ممبران یا چوبی ؟
  3. انتخاب رنگ از روی سمپل مورد نظر شما

پیشنهادات بر اساس بودجه :

بودجه کم :

به شما کابینت MDF  ایرانی یا هایگلاس ایرانی را پیشنهاد می کنیم.

بودجه متوسط :

به شما کابینت هایگلاس ایرانی، هلایگلاس ترک، MDF ترک و فینسا اسپانیا را پیشنهاد می کنیم.

بودجه بالا :

به شما کابینت پلی گلاس نیمن آلمان(براق)، پلی مات آلمان (مات) و چوبی را پیشنهاد می کنیم.

کابینت نیکو

یک کابینت نیکو و با دوامی بالا در قلب خانه شما نقش حیاتیی را در زیبایی و کارآیی آشپزخانه شما و خانه شما ایفا می‌ نماید. در نتیجه شناخت دقیق پایان اجزای تشکیل دهنده ی یک کابینت در آشپزخانه نقشی زیاد حیاتی در انتخاب یک کابینت معقول برای شما خواهد داشت.

کابینت آشپزخانه های گلاس

اجزای اصلی یک کابینت آشپزخانه عبارتند از :

درب کابینت چوبی : در مورد تولیدکنندگان درب کابینت ها می‌ توان از دو محصول مرغوب و معقول که در کشور ترکیه ساخته می شود نام برد که به صورت حتم اخیرا یک شرکت کشور خودمان نیز اقدام به تولید این نوع دربهای کابینت نموده اســـــت.

بدنه ی کابینت چوبی : درمورد بدنه ی کابینت باید به دو نکته ی اصلی توجه نمود : جنس بدنه کابینت باید با مغز ام دی اف یا نئوپان و با روکش ملامینه ساخته انجام گرفته باانجام گرفت و نکته ی دوم این می باانجام گرفت که لبه بدنه کابینت نوارکاری انجام گرفته باانجام گرفت تا نمای زیبایی به کار بدهد ، به صورت حتم رنگ نوارکاری باید همرنگ و یا متناسب با رنگ کابینت باانجام گرفت.

مشخصات حیاتی صفحهات کابینت چوبی :

در کابینت آشپزخانه ، صفحه ی کابینت دارای افزایشین سطح تماس با آب می باانجام گرفت ، و به همین خاطر پایان اجزای تشکیل دهنده صفحه ی کابینت باید دارای مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت باانجام گرفت.

جهت خرید کابینت آشپزخانه روی پیوند سفارش – تماس با ما در بالای صفحه کلیک کنید.

بنیامین دکور از سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده اســـــت و هم اکنون تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه اعم از کابینت MDF و کابینت های گلاس – دکوراسیون داخلی ساختمان (معماری داخلی) – پارکت (لمینت) – سرویس خواب – سرویس خواب کودک – تخت خواب تاشو – دیوار کوبی ام دی اف MDF – کمد و قفسه – پارتیشن بندی داخلی و سایر فرآورده های ام دی اف MDF می باانجام گرفت.

جهت مشاهده نمونه کارهای کابینت آشپزخانه می توانید از منوی گالری نمونه کار ها دیدن نمایید و همچنین می توانید بر اساس دسته بندی نمونه کارهای را مشاهده نمایید : کابینت آشپزخانه های گلاس ، کابینت آشپزخانه MDF ، کابینت آشپزخانه ممبران و غیره

مشاهده توضیحاتی راجع به MDF چیست ، کابینت چیست ، نقش آشپزخانه در خانه ، یک کابینت نیکو چه ویژگی هایی دارد ، نحوه انتخاب کابینت آشپزخانه و غیره

جهت مشاهده لیست قیمت کابینت آشپزخانه از صفحه ی لیست قیمت کابینت آشپزخانه دیدن نمایید.

جهت مشاهده نمونه رنگ های MDF به کار برده انجام گرفته در کابینت آشپزخانه از دسته بندی رنگ های MDF دیدن نمایید.

همچنین بنیامین دکور علاوه بر کابینت آشپزخانه آماده انجام کلیه امور دکوراسیون داخلی مسکونی ، اداری و تجاری نیز می باانجام گرفت.

از دیگر تولیدات شرکت بنیامین می توان به تولید تخت خواب تاشو اشاره نمود ، همچنین مشاهده نمایید : تخت خواب تاشو ، قیمت تخت خواب تاشو .

شما می توانید جهت سفارش کابینت آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی و تخت خواب تاشو از صفحه سفارش اقدام نمایید.

نظرات خود را پیرامون نمونه کارهای انجام انجام گرفته از قبیل کابینت آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی و تخت خواب تاشو در پایین نمونه کارها به ما اعلام نمایید.

فروش کابینت آشپزخانه MDF ، های گلاس و چوبی با بهترین قیمت و کیفیت ممکن.